Produkcja i układanie kostki granitowej - brukarstwo.    Osuszanie - hydroizolacje

Firma Granit-Lehmann zajmuje się głównie brukarstwem ale także osuszaniem budynków, ścian murowanych, ścian murowanych, ścian fundamentowych betonowych, uszczelnianiem płyty fundamentowej, zbiorników wodnych, aktywnych wycieków wodnych.

Wykorzystywane są penetrujące materiały hydrolizolacyjne o właściwościach kapilarnego przenikania substancji uszczelniających w głąb betonu, zapraw i cegły.

Materiały oferowane to: dodatki do zapraw, powłoki elastyczne, polimerowo-mineralne, impregnaty, cementy szybkowiążące, zaprawy specjalistyczne.

Wykonujemy hydroizolacje pionową i poziomą w trakcie budowy, jak i budowli już istniejących od wewnątrz bez ich odkopywania.

Oferujemy szybkie wykonywanie robót osuszeniowych.

Na wykonane prace udzielamy gwarancji.

Koszt wykonywania hydroizolacji ścian w budynku jednorodzinnym [8mb x 10 mb] zależy od zastosowanych preparatów oraz od występowania w konkretnej ścianie skażeń takich jak: pleśń, grzyby, sole zależy od grubości muru i materiałów z jakich wykonany jest dany mur.

Przy typowych warunkach koszt wykonania iniekcji [izolacja pozioma] oraz wykonanie nowych tynków wodoszczelnych [izolacja pionowa] wynosi około 4 000 zł. Jest to koszt wywiercenia 400 szt. otworów iniekcyjnych, skucie tynków, odgrzybienie, nałożenie nowych tynków wodoszczelnych ok. 40m2. Cena netto nie zawiera kosztów materiałów.


statystyka
created by BroNET